Čo je nové v eshope

28. marca 2023 Od DivokaVyhna 0

Vítajte v eshope “Divoká vyhňa” a ďakujem, keď ste využili možnosť on-line nákupu mojich výrobkov.

Eshop sa snažím priebežne zlepšovať a dopĺňať rôzne zaujímavé funkcie. Momentálne môžete využiť zoznam želaných výrobkov, ktorý môžete napríklad zdielať s priateľmi. Budú tak jednoducho vedieť čo vám kúpiť na váš sviatok. V prípade, že sa nebudete vedieť rozhodnúť, môžete využiť porovnávaciu tabuľku.

Najnovšia funkcia je emailové oznamovanie o naskladnení vypredaného výrobku. Pri každom vypredanom výrobku sa automaticky ukáže jednoduchý formulár. Tam zadáte svoju emailovú adresu a odošlete. Ja samozrejme dostanem oznam o tom, že niekto má záujem o vypredaný výrobok a budem sa snažiť ho čo najskôr vyrobiť. Hneď ako sa zmení stav výrobku v eshope na “skladom”, eshop vám pošle na vašu emailovú adresu oznam, že si výrobok už môžete kúpiť.

Ďalšia funkcia je: Predpokladaný termín dodania. Pri objednávkach, ktoré prídu do 12:00hod. sa predpokláda, že dodanie na slovensku bude do cca.: 48 hodín. Pokiaľ sú všetky objednané výrobky skladom a zvolíte spôsob platby na dobierku. Do ČR to bude cca.: 3 dni. Pri objednávke, ktorá príde po 12:00 hod., je potrebné pripočítať + jeden deň.

Formy dopravy a platby sú momentálne jednoduché. Platby vzhľadom na poplatky (čo by sa v konečnom dôsledku prejavilo v cenách výrobkov) sú na výber dve: dobierka alebo bankovým prevodom. Pri výrobkoch, ktoré sú len na objednávku je možná platba len bankovým prevodom. Výrobok na objednávku začnem vyrábať až po zaplatení. Sprostredkovanie dopravy je momentálne len cez Slovenskú poštu.

Prajem vám príjemné nakupovanie.